Zadzwoń 508 33 11 86

     Bąk Jerzy Mirosław, Wiśniowa 161
28-200 Staszów

Bramy garażowe

PRAKTYCZNE – montowane są bezpośrednio za otworem wjazdowym, otwierane pionowo do góry i prowadzone pod kątem prostym, dzięki czemu całkowicie wykorzystują otwór wjazdowy i głębokość pomieszczenia, nie zajmując przestrzeni przed budynkiem.

BEZPIECZNE – płaszcz bramy zbudowany jest z paneli stalowych z zabezpieczeniami kształtowymi przed przytrzaśnięciem palców a sprężyny naciągowe schowane w prowadnicach poziomych pod sufitem garażu.

TRWAŁE – solidność materiałów: stalowe panele, cynkowane prowadnice i elementy łączące, gwarantują długoletnie użytkowanie.

Brama garażowa segmentowa jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem. Konstrukcja układu prowadzącego wykonana jest z materiałów cynkowanych, wyjątkowo odpornych na korozję. Bramy dostępne są w wersji z przetłoczeniami poziomymi. Wykonane z paneli stalowych , wypełnionych pianką poliuretanową zapewnia dobrą izolacyjność termiczną bramy, bardzo istotną w przypadku ogrzewanych garaży, oraz znakomite zabezpieczenie przed włamywaczem.

W standardowych kolorach bramy dostępne są w kolorze białym lub brązowa, na zamówienie dostępne są kolory z palety RAL. Dla bram z przetłoczeniami poziomymi możliwa jest opcja z okienkami przeźroczystymi.

Brama jest uszczelniona na całym obwodzie, oraz pomiędzy panelami tworzącymi płaszcz bramy. Ten rodzaj bramy otwiera się wyjątkowo łatwo nawet w przypadku ręcznego uruchamiania, ciężar konstrukcji jest równoważony dzięki doskonale wyważonemu systemowi sprężyn naciągowych. Ręcznie obsługiwaną bramę zamyka się za pomocą zamka stalowego z ryglem samozatrzaskowym. Komfort obsługi w każdych warunkach atmosferycznych zapewni wyposażenie bramy w automatykę ze zdalnym sterowaniem i możliwość rozblokowania napędu z zewnątrz za pomocą kluczyka w przypadku braku prądu, fotokomórki itd..