Zadzwoń 508 33 11 86

     Bąk Jerzy Mirosław, Wiśniowa 161
28-200 Staszów

Okna rolety

Profil pięciokomorowy zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Głębokość zabudowy 70 mm gwarantuje dużą sztywność okna, którą dodatkowo zwiększa system specjalnych wzmocnień oraz pozwala na uzyskanie większej powierzchni prze szklonej.

Bezpieczne i stabilne osadzenie szyby jest możliwe dzięki 20-milimetrowemu wrębowi, który zapewnia maksymalne zachodzenie profilu na szybę. Z kolei lepsze zabezpieczenie przed włamaniem to zasługa zoptymalizowanego zaczepu do listew wykończeniowych. Listwy te pozwalają również dostosować okno do każdego stylu budynku. Zgrzewalna uszczelka wielofunkcyjna wykonana została z nowoczesnego, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa TPE.

1
2

Zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują bezproblemowe użytkowanie okien przez wiele lat. Konstrukcja profili Arcade uniemożliwia przedostawanie się wody do komory głównej, a więc zapobiega korozji wzmocnień. Z kolei 20 milimetrowy wrąb szybowy zapewnia optymalne zachodzenie profilu na szybę, a dzięki temu jej bezpieczne i stabilne osadzenie.

Okna z profili Arcade zdecydowanie wyróżniają nowoczesne, zaokrąglone linie. Są wyrazistym elementem elewacji i charakterystycznym detalem wnętrza. Ale profile Arcade to nie tylko wyjątkowa estetyka. To także bardzo dobre parametry termoizolacyjności i dźwiękochłonności oraz bezpieczeństwo i najwyższa funkcjonalność. Różne kształty skrzydeł pozwalają dostosować okno do każdego stylu architektonicznego.